Dobré odpoledne, je čtvrtek 19.9.2019, svátek má Zita, zítra Oleg

Mělnická klička 2015 - ročník 2004

Nadřazená kategorie: Mělnická klička Kategorie: Mělnická klička 2015
MĚLNICKÁ KLIČKA 2015
hřiště kateg. skupina začátek       výsledek
C U11 1.kolo / A 9:15 FC Mělník - FK Admira Praha A 0 : 3
C U11 1.kolo / A 9:32 Sokol Libiš - Sportovní klub Chyňava 0 : 1
C U11 1.kolo / B 9:49 FK Krnsko - FK Admira Praha B 1 : 0
C U11 1.kolo / B 10:06 TJ Sokol Košťany - TJ Sokol Nové Strašecí 2 : 2
C U11 2.kolo / A 10:23 Sportovní klub Chyňava - FK Admira Praha A 0 : 3
C U11 2.kolo / A 10:40 FC Mělník - Sokol Libiš 3 : 0
C U11 2.kolo / B 10:57 TJ Sokol Nové Strašecí - FK Admira Praha B 0 : 6
C U11 2.kolo / B 11:14 FK Krnsko - TJ Sokol Košťany 1 : 0
C U11 3.kolo / A 11:31 FK Admira Praha A - Sokol Libiš 3 : 0
E U11 3.kolo / A 11:48 Sportovní klub Chyňava - FC Mělník 1 : 0
C U11 3.kolo / B 11:48 FK Admira Praha B - TJ Sokol Košťany 5 : 2
D U11 3.kolo / B 11:48 TJ Sokol Nové Strašecí - FK Krnsko 2 : 1

 

Skupina A - roč. 2004 Z V R P SCORE BODY  +/-
1. FK Admira Praha A 3
3
0 0 9 : 0 9 9
2. Sportovní klub Chyňava 3 2 0 1 2 : 3 6 -1
3. FC Mělník 3
1
0 2 3 : 4 3 -1
4. Sokol Libiš 3 0 0 3 0 : 7 0 -7
                     
Skupina B - roč. 2004 Z V R P SCORE BODY  +/-
1. FK Admira Praha B 3 2 0 1 11 : 3 6 8
2. FK Krnsko 3
2
0 1 3 : 2 6 1
3. TJ Sokol Nové Strašecí 3 1 1 1 4 : 9 4 -5
4. TJ Sokol Košťany 3 0 1 2 4 : 8 1 -4

 

E U11 o 5.-8.místo 12:30 FC Mělník - 4B 5 : 2
D U11 o 5.-8.místo 12:30 Sokol Libiš - 3B 3 : 2
C U11 1.semifinále 12:30 FK Admira Praha A - 2B 6 : 0
C U11 2.semifinále 12:47 Sportovní klub Chyňava - 1B 0 : 3
C U11 o 7.místo 13:04 TJ Sokol Košťany - TJ Sokol Nové Strašecí 1 : 1 (p.3:4)
C U11 o 5.místo 13:21 FC Mělník - Sokol Libiš 3 : 0
C U11 o 3.místo 13:38 FK Krnsko - FK Admira Praha B 0 : 1
C U11 Finále 13:55 FK Admira Praha A - Sportovní klub Chyňava 4 : 0
14:20 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

Nejlepší střelec:

Aneta Rybínová - 9 branek (FK Admira Praha A)

 

Nejlepší hráči:

Aleš Čermák (FK Admira Praha A)

Filip Jungmann (Sportovní klub Chyňava)

Ondřej Matviak (FK Admira Praha B)

Eliška Pelcová (FK Krnsko)

Aleš Rotta (FC Mělník)

Marek Ondra (TJ Sokol Libiš)

Dominik Lank (TJ Sokol Nové Strašecí)

Tereza Kloučková (TJ Sokol Košťany)

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

lepkarnacz logo

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.