Dobré odpoledne, je neděle 31.5.2020, svátek má Laura, zítra Jarmil
  • Od září 2019 pokračuje projekt pod názvem Sportovní školička. Školička je určená pro děti od 4 let. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti, budou ve sportovním kolektivu a pod dohledem kvalifikovaných trenérů si užijí spoustu zábavy.
  • Rozpis zápasů A týmu.

Zimní liga 3.kolo

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Mladší žáci U13

Po odloženém druhém kole jsme nastoupili do dalšího kola zimní ligy. Soupeřem nám byl tým Lužce. Protože nás kosí chřipka, musel jsme sestavu skládat na poslední chvíli. Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře přikovali na jeho půlce. Ale šance se nedostavovaly nebo je chytil výborně chytající gólman hostů. Největší šanci v prvních 20 minutách měl nakonec soupeř který technickou střelou s přispěním lehkého zákroku našeho brankáře nastřelil břevno. Lužec hrál velice snaživě a sympaticky, každou naší ztrátu se ihned snažil potrestat z rychlého protiútoku a vždy se snažili hrát kombinačně. Nám se kombinace celkem také dařila, ale střely končili na brankáři nebo vedle. Minutu před koncem první půle konečně brankáře hostí překonal Barnabáš. To nás do dalšího průběhu zápasu uklidnilo a v druhé půli jsme přidali další tři góly a nastřelili i dvě břevna. Za výkon musím pochválit i Dominika ze starší přípravky, který měl tři šance, ale bohužel mu ten den nebylo přáno, ale nebál se hrát. Většinu zápasu se střetával se soupeřkou o tři roky starší ! Jen tak dál

Góly Barnabáš 2x, Guma 2x

 

Další výsledky 3.kola

FK Pšovka: SK Slaný U12  4:2

Slovan Velvary: FC Mělník žákyně  2:2

 

Turnaj Maďarsko

Nadřazená kategorie: Mladší žáci U13 Kategorie: Turnaje

Po dvou letech se opět mládežnické týmy FC Mělník z.s. chystají na mezinárodní turnaj. Tentokráte do Maďarska na turnaj Balaton Trófea v městě Siofok. Turnaje se zúčastní týmy starších žáků a mladších žáků který bude doplněn z týmu žákyń.  

 

Termín:24.6.-28.6. 2019  

Ubytování: škola / hala

Strava: polopenze

Zálohu 1000,- Kč posílejte do konce ledna na účet klubu č. ú.: 51-2741100227/0100  
Do poznámky napište : turnaj Maďarsko a jméno hráče/hráčky. Doplatek Vám upřesním do konce února.
 
 
 
webové stránky turnaje:  https://www.balatontrofea.hu/cs 

Informace najdete i na facebooku stačí zadat jméno turnaje: Balaton Trofea

 

 

 

 

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

lepkarnacz logo

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.