Příjemnou noc, je čtvrtek 16.7.2020, svátek má Martina, zítra Drahomíra
  • SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA Školička je určená pro děti od 4 let. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti, budou ve sportovním kolektivu a pod dohledem kvalifikovaných trenérů si užijí spoustu zábavy.

U13: 4.kolo, 30.8.2015, FC Mělník - Poděbrady

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Mladší žáci U13

4.kolo, 30.8.2015, 11:10 HOD.

Výsledky:

Rakovník - Neratovice 1:6 (0:3), Branky: Löster Jakub - Šiler Radek 4, Hošek Martin, Nejezchleba Filip.

Říčany - Mnichovo Hradiště 6:1 (2:1), Branky: Klíma Vojtěch 2, Čemus Kryštof, Špok Vítězslav, Holub Ondřej, Höpinghoff Filip - Rakouská Natálie.

Příbram - Beroun 8:1 (2:0), Branky: Nevěčný Martin 5, Bodnárová Tezera 2, Ureš Jakub - Ledvinková Anna.

Nymburk - Vlašim 1:2 (1:1), Branky: Hampl Vojta - Šanda Jan, Sicha Jakub.

Kunice - Brandýs 5:3 (1:3), Branky: Zdražil Lukáš 2, Hupcej Mikuláš 2, Kment Jakub - Škorpil Radek, Vrtiška Jan, Podval.

Čelákovice - Hořovicko 3:3 (0:1), Branky: Lopatář Jakub, Uher Patrik, Štěrba Tomáš - .Fatka Jan, Hrubý David, Buben Patrik.

Sedlčany - Velim 3:5 (2:1), Branky: Pech Adam 2, Šternberk Ondřej - Kostelecký David, Pena Adam, Horák Petr, Dohanič Roman, Náděje Adam.

FC Mělník - Poděbrady  Odloženo na 16.9.2015, 18:10 hod.

Zdroj: http://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-na-psovce-povazuji-postup-za-hotovou-vec-20150615.html

 

 
#   Krajský přebor   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
SK Spartak Příbram
  3   3   0   0   20:6   9   0
 
2.  
FK Hořovicko
  3   2   1   0   13:7   7   1
 
3.  
FK Neratovice - Byškovice
  3   2   1   0   12:6   7   1
 
4.  
FC Velim
  3   2   1   0   10:6   7   1
 
5.  
FK Říčany
  3   2   0   1   10:7   6   0
 
6.  
FC Graffin Vlašim
  2   2   0   0   5:3   6   6
 
7.  
Mnichovohradišťský SK
  3   2   0   1   11:10   6   0
 
8.  
SK Union Čelákovice
  3   1   1   1   11:10   4   1
 
9.  
TJ Kunice
  3   1   1   1   11:11   4   1
 
10.  
SK Polaban Nymburk
  3   1   0   2   10:7   3   0
 
11.  
Český lev-Union Beroun
  3   1   0   2   8:13   3   -3
 
12.  
Tatran Sedlčany
  3   0   1   2   8:15   1   -2
 
13.  
FK Bohemia Poděbrady
  1   0   0   1   4:6   0   -3
 
14.  
FC MĚLNÍK
  2   0   0   2   2:5   0   0
 
15.  
FK Brandýs n.L.
  3   0   0   3   6:13   0   -3
 
16.  
TJ TATRAN RAKO Rakovník
  3   0   0   3   5:21   0   -3
 

 

  

# JMÉNO KLUB G
1. Patrik Buben FK HOŘOVICKO 7
2. Martin Nevěčný SK SPARTAK Příbram 7
3. Radek Šiler FK Neratovice-Byškovice 5
4. Jakub Lőster TJ TATRAN Rakovník 4
5. Tomáš Štěrba Union Čelákovice 4
6. Martin Tykva SK POLABAN Nymburk 4
7. Lukáš Zdražil TJ Kunice 4
8. Jakub Ureš SK SPARTAK Příbram 4
9. Matyáš Kratochvíl Bohemia Poděbrady 4
10. Jakub Lopatář Union Čelákovice 3
11. Filip Nejezchleba FK Neratovice-Byškovice 3
12. Šimon Štemberk TATRAN SEDLČANY 3
13. Milan Jaňour FK HOŘOVICKO 3
14. Josef Matoušek Mnichovohradišťský SK 3
15. Tomáš Nykodem TJ Kunice 2
16. Jan Šanda FC Graffin Vlašim 2
17. Vojtěch Kněžínek SK POLABAN Nymburk 2
18. Roman Dohanič FC Velim 2
19. Radek Škorpil FK Brandýs - Boleslav 2
20. Patrik Uher Union Čelákovice 2
21. Adam Pena FC Velim 2
22. David Kostelecký FC Velim 2
23. Stanislav Burda SK SPARTAK Příbram 2
24. Adam Pech TATRAN SEDLČANY 2
25. Mikuláš Hupcej TJ Kunice 2
26. Miroslav Kudelňák SK SPARTAK Příbram 2
27. Vojtěch Klíma FK Říčany 2
28. Tomáš Holeček Český lev - Union Beroun 2
29. Tereza Bodnárová SK SPARTAK Příbram 2
30. Filip Striženec Mnichovohradišťský SK 2
31. Jan Mostecký FK Říčany 2
32. Matěj Peška FC Graffin Vlašim 2
33. Natálie Rakouská Mnichovohradišťský SK 1
34. Filip Hőpinghoff FK Říčany 1
35. Jakub Obraz SK SPARTAK Příbram 1
36. Kryštof Štícha SK SPARTAK Příbram 1
37. Matěj Eliáš SK SPARTAK Příbram 1
38. Ondřej Hlavica SK POLABAN Nymburk 1
39. Richard Fodor FK Říčany 1
40. Daniel Wiehl SK POLABAN Nymburk 1
41. Kryštof Čemus FK Říčany 1
42. Vítězslav Špok FK Říčany 1
43. Vojta Hampl SK POLABAN Nymburk 1
44. Adam Podval FK Brandýs - Boleslav 1
45. Jakub Kment TJ Kunice 1
46. David Hrubý FK HOŘOVICKO 1
47. Jan Fatka FK HOŘOVICKO 1
48. Adam Náděje FC Velim 1
49. Petr Horák FC Velim 1
50. Ondřej Štemberk TATRAN SEDLČANY 1
51. Anna Ledvinková Český lev - Union Beroun 1
52. Jan Vrtiška FK Brandýs - Boleslav 1
53. Martin Hošek FK Neratovice-Byškovice 1
54. Ondřej Holub FK Říčany 1
55. Jakub Sicha FC Graffin Vlašim 1
56. Václav Varga TATRAN SEDLČANY 1
57. Sylvestr Janák Union Čelákovice 1
58. Michal Šlížek FK Neratovice-Byškovice 1
59. Dušan Gajdošík SK POLABAN Nymburk 1
60. Vojtěch Holub FK Říčany 1
61. Tomáš Maršálek FK Neratovice-Byškovice 1
62. Stanislav Mikota TATRAN SEDLČANY 1
63. Adam Kárník FK Neratovice-Byškovice 1
64. Jan Horák Mnichovohradišťský SK 1
65. Adam Šolc Mnichovohradišťský SK 1
66. Ondřej Novák Mnichovohradišťský SK 1
67. Marek Vait TJ TATRAN Rakovník 1
68. Martin Charvát TJ TATRAN Rakovník 1
69. Antonín Lopatář Union Čelákovice 1
70. Adam Smetana FK HOŘOVICKO 1
71. Vojtěch Hrabánek FC Graffin Vlašim 1
72. Jan Čížek Český lev - Union Beroun 1
73. Šimon Svatý Český lev - Union Beroun 1
74. Tereza Kubíčková Český lev - Union Beroun 1
75. Daniel Polevoy Český lev - Union Beroun 1
76. Kryštof Komenda Český lev - Union Beroun 1
77. Karel Kasáček FC Mělník 1
78. Tomáš Kejha FC Mělník 1
79. Matyáš Pokoj TJ Kunice 1
80. Matěj Dobiáš TJ Kunice 1
81. Šimon Vácha FC Velim 1
82. Adam Korenc FC Velim 1
83. Adam Trmal FK Brandýs - Boleslav 1
84. Matěj Bjaček Mnichovohradišťský SK 1

U13: 1.kolo, 26.8.2015, Mn.Hradiště - FC Mělník

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Mladší žáci U13

3.kolo, 26.8.2015, 18:10 HOD.

Mnichovo Hradiště MNICHOVOHRADIŠŤSKÝ SK   -   FC MĚLNÍK FC Mělník                      3:2 (1:1)

Branky:  Striženec Filip 2, Matoušek Josef - Kejha Tomáš, Kasáček Karel. Rozhodčí: Lafek David. Diváci: 60.

FC Mělník: Rotta Aleš - Ságner Ondřej, Šach Kryštof, Štastný David, Pavlů Kryštof, Křížek Filip, Steinz Petr, Bruner Štěpán, Douděra Tomáš, Tichý Kryštof, Bačinský Štěpán, Dohnal Partik, Kasáček Karel, Kejha Tomáš.

 

Ostatní výsledky:

Hořovicko - Brandýs 5:1 (2:0), Branky: Buben Patrik 4, Jaňour Milan - Škorpil Radek.

Říčany - Nymburk 1:6 (0:3), Branky: Fodor Richard - Tykva Martin 3, Hlavica Ondřej, Kněžínek Vojtěch, Wiehl Daniel.

Příbram - Tatran Rakovník 8:2 (3:1), Branky: Nevěčný Martin 2, Kudelňák Miroslav 2, Burda Stanislav, Obraz Jakub, Šticha Kryštof, Eliáš Matěj - Löster Jakub 2.

Beroun - Sedlčany 7:2 (3:1)Branky: Holeček Tomáš 2, Komenda Kryštof, Polevoy Daniel, Kubíčková Tereza, Svatý Šimon, Čížek Jan - Šternberk Šimon, Varga Václav.

Neratovice - Čelákovice 3:2 (0:1), Branky: Nejezchleba Filip 2, Siler Radek - Štěrba Tomáš, Lopatář Jakub.

Velim - Kunice 3:3 (2:0), Branky: Korenc Adam, Dohanič Roman, Vácha Šimon - Dobiáš Matěj, Nykodem Tomáš, Pokoj Matyáš.

Poděbrady - Vlašim  Odloženo na 2.9.2015, 18:10 hod.

Zdroj: http://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-na-psovce-povazuji-postup-za-hotovou-vec-20150615.html

 

 
#   Celková tabulka   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.
SK Spartak Příbram
2 2 0 0 12:5 6 0
 
2.  
Mnichovohradišťský SK
  2   2   0   0   10:4   6   0
 
3.  
FK Hořovicko
  2   2   0   0   10:4   6   0
 
4.  
FC Velim
  2   1   1   0   5:3   4   -2
 
5.  
FK Neratovice - Byškovice
  2   1   1   0   6:5   4   -2
 
6.  
SK Polaban Nymburk
  2   1   0   1   9:5   3   3
 
7.  
Český lev-Union Beroun
  2   1   0   1   7:5   3   -3
 
8.  
FC Graffin Vlašim
  1   1   0   0   3:2   3   3
 
9.  
SK Union Čelákovice
  2   1   0   1   8:7   3   3
 
10.  
FK Říčany
  2   1   0   1   4:6   3   0
 
11.  
TJ Kunice
  2   0   1   1   6:8   1   1
 
12.  
Tatran Sedlčany
  2   0   1   1   5:10   1   1
 
13.  
FK Bohemia Poděbrady
  1   0   0   1   4:6   0   -3
 
14.  
FC MĚLNÍK
  2   0   0   2   2:5   0   0
 
15.  
FK Brandýs n.L.
  2   0   0   2   3:8   0   -3
 
16.
TJ TATRAN RAKO Rakovník
2 0 0 2 4:15 0 0
 

 

Nejlepší střelci (po 2.kole):

6

Buben Patrik (Hořovicko)

4

Kratochvíl Matyáš (Poděbrady)

Tykva Martin (Nymburk)

3

Ureš Jakub (Příbram)

Matoušek Josef (Mnichovo Hradiště)

Jaňour Milan (Hořovicko)

Löster Jakub (Rakovník)

Šternberk Šimon (Sedlčany)

Štěrba Tomáš (Čelákovice)

2

Nevěčný Martin, Kudelňák Miroslav, Burda Stanislav (Příbram)

Mostecký Jan (Říčany)

Peška Matěj (Vlašim)

Nykodem Tomáš, Zdražil Lukáš (Kunice)

Lopatář Jakub (Čelákovice)

Striženec Filip (Mnichovo Hradiště)

Kněžínek Vojtěch (Nymburk)

Holeček Tomáš (Beroun)

Nejezchleba Filip (Neratovice)

1

Uher Patrik, Janák Sylvestr, Lopatář Antonín (Čelákovice)

Komenda Kryštof, Polevoy Daniel, Kubíčková Tereza, Svatý Šimon, Čížek Jan (Beroun)

Bjaček Matěj, Novák Ondřej, Šolc Adam, Horák Adam (Mnichovo Hradiště)

Kárnik Adam, Šlížek Michal, Maršálek Tomáš, Siler Radek (Neratovice)

Gajdošík Dušan, Tykva Martin, Hlavica Ondřej, Wiehl Daniel (Nymburk)

Charvát Martin, Vait Marek (Rakovník)

Obraz Jakub, Šticha Kryštof, Eliáš Matěj (Příbram)

Pena Adam, Kostelecký David, Korenc Adam, Dohanič Roman, Vácha Šimon (Velim)

Mikota Stanislav, Varga Václav (Sedlčany)

Holub Vojtěch, Fodor Richard (Říčany)

Škorpil Radek, Trmal Adam (Brandýs)

Šanda Jan (Vlašim)

Smetana Adam (Hořovicko)

Dobiáš Matěj, Pokoj Matyáš (Kunice)

Kejha Tomáš, Kasáček Karel (Mělník)

 

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

lepkarnacz logo

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.