Příjemnou noc, je sobota 20.10.2018, svátek má Vendelín, zítra Brigita
  • Od září 2018 otevíráme nový projekt pod názvem Sportovní školička. Školička je určená pro děti od 4 let. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti, budou ve sportovním kolektivu a pod dohledem kvalifikovaných trenérů si užijí spoustu zábavy.
  • Rozpis zápasů A týmu.

U15: 5.kolo, 6.9.2015, Hořovicko - FC Mělník

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Starší žáci U15

5.kolo, 6.9.2015, 9:30 HOD.

 FK HOŘOVICKO   -   FC MĚLNÍK FC Mělník                      11:1 (6:1)

Branky:  Königsmark Václav 3,  Vokůrka Radek 2, Uvízl Denis 2, Peták Adam, Trnka Filip, Karmazín Josef, Vyšín Daniel - Pudil JakubRozhodčí: Rylich Ladislav. ŽK: bez karet. Diváci: 30.

FC Mělník: Novák Tadeáš - Bursa David, Klicman Martin, Kvída Radek, Maňo Antonín, Strnad Vojtěch, Blažek Jiří, Veltruský Martin, Pavlů Michal (46. Majzler Lukáš), Harbich Rudolf (25. Havel Matěj), Pudil Jakub (56. Steinz Petr).

 

Ostatní výsledky:

Vlašim - Kunice 3:2 (1:1), Branky: Pajk Matěj 2, Menda Jakub - Rajt Lukáš 2.

Beroun - Nymburk 1:0 (0:0), Branky: Krpálek Jakub.

Mn.Hradiště - Příbram 0:12 (0:6), Branky: Svoboda Tomáš 3,Míča Patrik 3,  Berka Filip, Drašnar Daniel, Vild Tomáš, Lauermann Matyáš, Černý Martin, Kadlec Václav.

Neratovice - Říčany 5:2 (4:0)Branky: Stanislav David 2, Němec Jakub 2, Strniště Petr - Dolejší Pavel, Holub Vojtěch.

Velim - Rakovník 7:1 (3:1), Branky: Štros Petr 2, Koděra David 2, Hrabák Dominik, Kmoch Tomáš, Němec Tomáš - Hora Lukáš.

Poděbrady - Sedlčany 4:1 (2:0), Branky: Záhora Michal 2, Lylo Lukáš, Lehký Lukáš - Barták Martin.

Brandýs - Čelákovice 5:2 (4:0), Branky: Tesař Jakub 3, Hájek Tadeáš, Janoš David - Skalický Ondřej, Dozorec Radek.

 

Zdroj: http://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-na-psovce-povazuji-postup-za-hotovou-vec-20150615.html

 
#   Krajský přebor   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
FK Hořovicko
  4   4   0   0   33:1   12   3
 
2.  
SK Spartak Příbram
  4   4   0   0   31:0   12   3
 
3.  
FK Neratovice - Byškovice
  4   4   0   0   24:5   12   3
 
4.  
FK Bohemia Poděbrady
  3   3   0   0   14:2   9   0
 
5.  
FC Velim
  4   3   0   1   14:9   9   0
 
6.  
FK Brandýs-Boleslav
  4   3   0   1   12:10   9   3
 
7.  
Tatran Sedlčany
  4   2   0   2   12:13   6   3
 
8.  
FK Říčany
  4   1   2   1   11:9   5   -1
 
9.  
Český lev-Union Beroun
  4   1   1   2   4:10   4   -5
 
10.  
FC Graffin Vlašim
  4   1   1   2   4:11   4   1
 
11.  
TJ TATRAN RAKO Rakovník
  4   1   0   3   4:23   3   0
 
12.  
SK Polaban Nymburk
  4   0   2   2   1:8   2   -1
 
13.  
FC MĚLNÍK
  3   0   1   2   6:20   1   1
 
14.
Mnichovohradišťský SK
4 0 1 3 5:25 1 -8
15.
SK Union Čelákovice
4 0 0 4 5:18 0 -3
16.
TJ Kunice
4 0 0 4 3:19 0 -3
 

U15: 4.kolo, 30.8.2015, FC Mělník - Poděbrady

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Starší žáci U15

4.kolo, 30.8.2015, 9:30 HOD.

Výsledky:

Rakovník - Neratovice 0:8 (0:3), Branky: Němec Jakub 6, Stanislav David, Miřatský Radek.

Říčany - Mnichovo Hradiště 6:1 (3:1), Branky: Horák Matěj 2, Dolejší Pavel 2, Petrák Robin, Paulus Miroslav - Šosvald Filip.

Příbram - Beroun 5:0 (2:0), Branky: Svoboda Tomáš 4, Berka Filip, Kadlec Václav, Vild Tomáš, Míča Patrik.

Nymburk - Vlašim 0:0 (0:0).

Kunice - Brandýs 1:3 (0:2), Branky: Cholenský Lukáš - Tichý Teodor, Tesař Jakub, Král Jaroslav.

Čelákovice - Hořovicko 0:4 (0:1), Branky: Vokáč Adam 2, Königsmark Václav, Peták Adam.

FC Mělník - Poděbrady  Odloženo na 16.9.2015, 16:30 hod.

Zdroj: http://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-na-psovce-povazuji-postup-za-hotovou-vec-20150615.html

 

 
#   Krajský přebor   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-
 
1.  
FK Hořovicko
  3   3   0   0   22:0   9   3
 
2.  
SK Spartak Příbram
  3   3   0   0   19:0   9   0
 
3.  
FK Neratovice - Byškovice
  3   3   0   0   19:3   9   3
 
4.  
FK Bohemia Poděbrady
  2   2   0   0   10:1   6   0
 
5.  
Tatran Sedlčany
  3   2   0   1   11:9   6   3
 
6.  
FK Brandýs-Boleslav
  3   2   0   1   7:8   6   3
 
7.  
FC Velim
  3   2   0   1   7:8   6   0
 
8.  
FK Říčany
  3   1   2   0   9:4   5   -1
 
9.  
TJ TATRAN RAKO Rakovník
  3   1   0   2   3:16   3   0
 
10.  
SK Polaban Nymburk
  3   0   2   1   1:7   2   -1
 
11.
FC MĚLNÍK
2 0 1 1 5:9 1 1
 
12.  
Český lev-Union Beroun
  3   0   1   2   3:10   1   -5
 
13.  
FC Graffin Vlašim
  3   0   1   2   1:9   1   1
 
14.
Mnichovohradišťský SK
3 0 1 2 5:13 1 -5
15.
SK Union Čelákovice
3 0 0 3 3:13 0 -3
16.
TJ Kunice
3 0 0 3 1:16 0 -3
 

 

 

# JMÉNO KLUB G
1. Jakub Němec FK Neratovice-Byškovice 15
2. Adam Vokáč FK HOŘOVICKO 6
3. Tomáš Svoboda SK SPARTAK Příbram 6
4. Filip Berka SK SPARTAK Příbram 5
5. Pavel Dolejší FK Říčany 4
6. Jakub Kouklík TATRAN SEDLČANY 4
7. David Koděra FC Velim 4
8. Marek Matys FK HOŘOVICKO 4
9. Václav Königsmark FK HOŘOVICKO 3
10. Filip Šosvald Mnichovohradišťský SK 3
11. David Bursa FC Mělník 3
12. Martin Kuška FK HOŘOVICKO 2
13. Jaroslav Král FK Brandýs - Boleslav 2
14. Václav Kadlec SK SPARTAK Příbram 2
15. Josef Karmazín FK HOŘOVICKO 2
16. Radek Vokůrka FK HOŘOVICKO 2
17. Patrik Míča SK SPARTAK Příbram 2
18. David Stanislav FK Neratovice-Byškovice 2
19. Jiří Blažek FC Mělník 2
20. Matěj Horák FK Říčany 2
21. David Valeš FK Brandýs - Boleslav 2
22. Max Kubín TATRAN SEDLČANY 2
23. Ondřej Vokřál FC Velim 2
24. Martin Dymeš FK Bohemia Poděbrady 2
25. Marek Svatoš SK POLABAN Nymburk 1
26. Luboš Choura Union Čelákovice 1
27. Michal Pánek Union Čelákovice 1
28. Tomáš Vild SK SPARTAK Příbram 1
29. Robin Petrák FK Říčany 1
30. Lukáš Cholenský TJ Kunice 1
31. Kryštof Žižka TATRAN SEDLČANY 1
32. Martin Černý SK SPARTAK Příbram 1
33. Adam Peták FK HOŘOVICKO 1
34. Patrik Brejla TATRAN SEDLČANY 1
35. Miroslav Paulus FK Říčany 1
36. Martin Barták TATRAN SEDLČANY 1
37. Dominik Hrabák FC Velim 1
38. Radek Miřatský FK Neratovice-Byškovice 1
39. Jakub Tesař FK Brandýs - Boleslav 1
40. Teodor Tichý FK Brandýs - Boleslav 1
41. Martin Jirák TATRAN SEDLČANY 1
42. Daniel Stehlík Český lev - Union Beroun 1
43. Michal Ouředník SK POLABAN Nymburk 1
44. Matyáš Lauermann SK SPARTAK Příbram 1
45. Michal Porsch Český lev - Union Beroun 1
46. Alex Thomas Trenkwitz FK Říčany 1
47. Roman Balog Český lev - Union Beroun 1
48. Petr Strniště FK Neratovice-Byškovice 1
49. Petr Chytrý TJ TATRAN Rakovník 1
50. Jan Jiroušek TJ TATRAN Rakovník 1
51. Radek Dozorec Union Čelákovice 1
52. Jan Bělohoubek FK Bohemia Poděbrady 1
53. Lukáš Lehký FK Bohemia Poděbrady 1
54. Pavel Krotil TATRAN SEDLČANY 1
55. Rastislav Rašín Mnichovohradišťský SK 1
56. Alexandr Pešta Mnichovohradišťský SK 1
57. Denis Uvízl FK HOŘOVICKO 1
58. Michal Krunert FC Graffin Vlašim 1
59. David Dvořák FK Brandýs - Boleslav 1
60. Michal Záhora FK Bohemia Poděbrady 1
61. Adam Brambora FK HOŘOVICKO 1
62. Lukáš Hora TJ TATRAN Rakovník 1

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.