Příjemnou noc, je čtvrtek 22.10.2020, svátek má Teodor, zítra Nina

Mladší přípravka zahájila nový rok vítězně

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Mladší přípravka U9

První halový turnaj v roce 2015 skončil tak jako ten poslední v loňském roce, a to vítězstvím! Turnaje v Říčanech se zúčastnilo 8 týmů rozdělených do 2 skupin.

V základní skupině jsme zvítězili ve všech 3 utkáních se skóre 7:1, i když tým FK Kolín nás hodně potrápil. V semifinále se Slovanem Bohnice jsme se brzy ujali vedení díky Kryštofově přesné střele. Měli jsme převahu, ale gól nepřicházel. Až v poslední minutě Kryštof pojistil naše vítěztví. Ve druhém semifinále tým SK Světice zvítězil na penalty nad FSC Libuš a to znamenalo, že finále bylo reprízou našeho prvního zápasu. Skvělý týmový výkon od první minuty znamenal, že již po 4 minutách jsme díky Ondrově hattricku vedli 3:0 a finále jsme si v klidu užili až do konce.