Dobré dopoledne, je sobota 23.2.2019, svátek má Matěj, zítra Liliana

Zimní liga 1.kolo

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Mladší žáci U13

Mladší žáci kategorie U13 vstoupili do zimní ligy.

Do prvního zápasu v zimní lize jsme nastoupili z důvodu zdravotních absencí velice oslabeni. K dispozici bylo jen osm hráčů. Soupeř SK Slaný U12 od úvodní minuty chtěl na těžkém terénu hrát kombinační fotbal. Což se jim dařilo jen před vlastním brankářem.  Ve druhé minutě chybnou přihrávku zachytil náš útočník a šli jsme do vedení. V prvním poločase jsme na hřišti kralovali a soupeř byl na naší půlce snad jen jednou. Výsledek prvního poločasu 6:0 mluví za vše. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně, ukolébáni výsledkem první půle. A soupeř začal hrát na naší půlce a připravil si i golové příležitosti. Asi po deseti minutách jsme se probrali a zase částečně navázali na hru z první půle. Konečný výsledek utkání je 14:1.

Naše góly  7x Martin, 4x Honza Č., 1x Vašek Š.1x Kuba a 1x vlastní. Za soupeře dal čestný gol hráč Kapusta.