Příjemnou noc, je sobota 20.10.2018, svátek má Vendelín, zítra Brigita

Partner klubu

Rozlosování turnaje MĚLNICKÝ POHÁR 2018

Nadřazená kategorie: Mělnický pohár Kategorie: Mělnický pohár 2018

Rozlosování turnaje"MĚLNICKÝ POHÁR v malé kopané 2018"

 

 

 

SKUPINA A

1.kolo

09:00     A     BOŽKOV TEAM                               -          SK VOJKOVICE

09:00     B     FC PUNISHER                                 -          SPORTING HOSTOMICE

09:00     C     BROCI                                           -          FC MUKOV

 

2.kolo

09:50     B     SK VOJKOVICE                               -          SPORTING HOSTOMICE 

09:50     C     BOŽKOV TEAM                               -          BROCI

09:50     D    FC MUKOV                                      -          FC PUNISHER

 

3.kolo

10:40     C     BROCI                                           -          SK VOJKOVICE

10:40     D    FC PUNISHER                               -          BOŽKOV TEAM

11:05     A    SPORTING HOSTOMICE              -          FC MUKOV

 

4.kolo

11:30     D    SK VOJKOVICE                                -          FC PUNISHER

11:55     A     FC MUKOV                                     -          BOŽKOV TEAM

11:55     B     SPORTING HOSTOMICE               -          BROCI 

 

5.kolo

12:45     A     FC MUKOV                                     -          SK VOJKOVICE

12:45     B     BOŽKOV TEAM                               -         SPORTING HOSTOMICE

12:45     C     BROCI                                           -          FC PUNISHER

 

 

 

SKUPINA B

1.kolo

09:00     D    MORANDY 108                        -          BRANKÁŘI

09:25     A     ANTIPUP                                -          BAVENDO

09:25     B     ROLIHO DOBROTY                  -          UNIPETROL DOPRAVA

 

2.kolo

10:15     A     BAVENDO                              -          BRANKÁŘI

10:15     B     ANTIPUP                                -          ROLIHO DOBROTY

10:15     C     UNIPETROL DOPRAVA             -          MORANDY 108

 

3.kolo

11:05     C     MORANDY 108                        -          ANTIPUP

11:05     B     ROLIHO DOBROTY                   -          BAVENDO

11:05     D    BRANKÁŘI                               -          UNIPETROL DOPRAVA

 

4.kolo

11:55     C     BAVENDO                               -          MORANDY 108

11:55   A      BRANKÁŘI                               -          ROLIHO DOBROTY

12:20   D     UNIPETROL DOPRAVA                -          ANTIPUP

 

5.kolo

12:45     D    UNIPETROL DOPRAVA               -          BAVENDO

13:10     A     ANTIPUP                                 -          BRANKÁŘI

13:10     B     ROLIHO DOBROTY                   -          MORANDY 108

 

 

 

SKUPINA C

1.kolo

09:25     C     KLADIVÁŘI                              -          KRASOŇOVÉ

09:25     D    KRSTNÝ SYNI                           -          GOLDEN BOYS

09:50     A     ROZMETADLO TYRŠÁK              -          ŽELEZNÝ BALET

 

2.kolo

10:15     D    KRASOŇOVÉ                             -          GOLDEN BOYS

10:40     A     KLADIVÁŘI                              -          ROZMETADLO TYRŠÁK

10:40     B     ŽELEZNÝ BALET                       -          KRSTNÝ SYNI

 

3.kolo

11:30     A     ROZMETADLO TYRŠÁK              -          KRASOŇOVÉ

11:30     B     KRSTNÝ SYNI                           -          KLADIVÁŘI

11:30     C     GOLDEN BOYS                         -          ŽELEZNÝ BALET

 

4.kolo

12:20     B     KRASOŇOVÉ                            -          KRSTNÝ SYNI

12:20     C     ŽELEZNÝ BALET                       -          KLADIVÁŘI

12:20     D    GOLDEN BOYS                          -          ROZMETADLO TYRŠÁK

 

5.kolo

13:10     C     ŽELEZNÝ BALET                       -          KRASOŇOVÉ

13:10     D    KLADIVÁŘI                               -          GOLDEN BOYS

13:35     A     ROZMETADLO TYRŠÁK              -          KRSTNÝ SYNI

 

 

PLAY-OFF

Osmifinále

14:00   1 A  1.místo (1.)                                -        6.místo (1.)

14:00   2 B  3.místo (2.)                                -        3.místo (3.)

14:00   3 C  2.místo (1.)                                -        5.místo (1.)

14:00   4 D  2.místo (2.)                                -        4.místo (3.)

14:25   5 A  2.místo (3.)                                -        4.místo (2.)

14:25   6 B  1.místo (3.)                                -        5.místo (2.)

14:25   7 C  3.místo (1.)                                -        4.místo (1.)

14:25   8 D  1.místo (2.)                                -        5.místo (3.)

 

Čtvrtfinále

14:50  9 A   1                                               -        2

14:50 10 B   3                                          -        4

15:15 11 A   5                                               -        6

15:15 12 B   7                                               -        8

 

O 5.- 8.místo

15:40 13 B   poražený ze zápasu č.9                      -        poražený ze zápasu č.10

16:05 14 B   poražený ze zápasu č.11                     -        poražený ze zápasu č.12

 

Semifinále

15:40 15 A   vítěz zápasu č.9                              -        vítěz zápasu č.10

16:05 16 A   vítěz zápasu č.11                            -        vítěz zápasu č.12

 

O 5.místo

16:30 B     vítěz zápasu č.13                            -        vítěz zápasu č.14

 

O 3.místo

16:30 A     poražený ze zápasu č.15                     -        poražený ze zápasu č.16

 

Finále

16:55 A     vítěz zápasu č.15                            -        vítěz zápasu č.16

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.