Příjemnou noc, je středa 13.12.2017, svátek má Lucie, zítra Lýdie

Mělnický festival sportu nabídne zábavu nejen pro rodinné týmy.

Nadřazená kategorie: O klubu Kategorie: Aktuality Napsal Admin

Sportovní areál na Podolí nabídne v sobotu třináctého června pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny zájemce o sport, jedinečnou příležitost. Zástupci mělnických sportovních klubů připravují bohatou zábavu a nevšední zážitky ze sportovního prostředí. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program.

„Myšlenka sportovního festivalu vznikla na základě poptávky rodičů, kteří k nám nezřídka volají s žádostí o kontakt na sportovní klub. Souběžně řeší, které sportovní odvětví může být pro jejich potomka vhodné a zároveň ho může bavit,“ zdůvodňuje vznik samotné akce jeden z organizátorů, předseda Okresního tělovýchovného sdružení Mělník Stanislav Barda. V areálu na Podolí si děti i rodiče budou moci vyzkoušet nebo shlédnout zhruba dvacet sportovních disciplín, které zde předvedou členové mělnických sportovních klubů. V nabídce budou jak kolektivní sporty, od fotbalu přes volejbal, házenou, hokej a basketbal, tak individuální odvětví jako stolní tenis, úpolové sporty (taekvondo, box, karate), veslování a biatlon na suchu přes sportovní rybařinu, letecké modelářství, hasičský sport, trampolíny až po pony soutěže,“ konkretizuje Stanislav Barda s tím, že kdo si bude chtít ve vybraných disciplínách změřit síly s dalšími rodinnými týmy, dostane samozřejmě příležitost: „Ve spolupráci se zástupci mělnických klubů a Domem dětí připravujeme herní kartu. Tu zájemci obdrží u vstupu i s plánkem jednotlivých sportovišť. Ve vybraných sportovních odvětvích se pak zúčastní rodinného víceboje a do karty se jim budou zapisovat výsledky. Nejlepší budou odměněni.“

Hlavním cílem festivalu je seznámit mělnické děti se sportovní nabídkou v našem městě a s možností osobního vyzkoušení v různých disciplínách. Další kontakt v případě zájmu usnadní přítomnost zástupců klubů, kteří své odvětví představí i v samostatném vystoupení na pódiu. „Věříme, že rodiče ocení širokou nabídku aktivního trávení volného času jejich dětí. Festival nabídne nejen sportovní vyžití, ale zejména pro ty nejmenší také skákací hrad, dětské hřiště, kulturní představení a další. Především pro nejmenší návštěvníky je připraveno na závěr programu jedno velké překvapení.“ dodává Stanislav Barda.

Mělnický festival sportu začíná v areálu na Podolí druhou červnovou sobotu ve 14 hodin a vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Partneři klubu

melnik 01 logoNadaceCEZ