Příjemnou noc, je středa 13.12.2017, svátek má Lucie, zítra Lýdie

Mělnický festival sportu 2016

Nadřazená kategorie: O klubu Kategorie: Aktuality Napsal Admin

V sobotu 15. října od 13 hod v areálu Na Podolí se koná druhý ročník Mělnického festivalu sportu.

Děti společně s rodiči si budou moci vzkoušet nespočet sportovních odvětví. Nebudou chybět tradiční míčové sporty, různé druhy sebeobrany, atletické disciplíny, florbal, hokej, letní biatlon, modelářský sport, minibike, zájmové kroužky Domu dětí a mládeže, majorettes a další odvětví. Festival je součástí projektu Sportuj s námi a v jeho rámci bude probíhat tzv. dvanáctiboj dvojic. Děti mohou vytvořit dvojici s kamarádem, sourozencem nebo s rodičem a prokázat svoji sportovní všestrannost. Mimo cen za své dovednosti si děti odnesou spoustu zážitků. Na závěr akce je připraveno bonbónkové bombardování.

Partneři klubu

melnik 01 logoNadaceCEZ