Dobré poledne, je neděle 21.4.2019, svátek má Alexandra, zítra Evžénie

Sponzoring

Kategorie: O klubu

Všem zájemců a partnerům nabízíme možnost sponzoringu a podpory našeho klubu:

Chtěli bychom touto cestou oslovit případné sponzory. Podnikatele, firmy a jednotlivce žádáme o možnost spolupráce a sponzoringu našeho klubu nebo přímo některého z  našich týmů.

Připojte se k našim stávajícím sponzorům a pomozte vytvořit našemu fotbalovému klubu lepší podmínky pro reprezentaci města a případně i Vaší firmy.

Děkujeme za jakoukoliv podporu a věříme, že se k nám připojí další příznivci a sponzoři a budeme společně s realizačními týmy dělat především radost těm nejmenším.

V případě zájmu nás kontaktujte na číslech:602 831 439 Zejda Václav a 728 781 740 Barda Stanislav.

Co nabízíme :

• Pronájem reklamních ploch v celém Městském areálu na Podolí

• Sponzorské dary na základě darovací smluvy

• Reklama na našem webu

• Sponzorské nepeněžité dary

• Umístění Vašeho loga na dresy všech mužstev (dorost divize /Severní a Střední Čechy, žáci a muži / Středočeský kraj, přípravky celý okres Mělník

• Možnost pořádání sportovních a kulturních akcí v Městském areálu na Podolí

Partneři klubu