Dobrý podvečer, je středa 16.10.2019, svátek má Havel, zítra Hedvika
  • Od září 2019 pokračuje projekt pod názvem Sportovní školička. Školička je určená pro děti od 4 let. Děti si osvojí základní pohybové dovednosti, budou ve sportovním kolektivu a pod dohledem kvalifikovaných trenérů si užijí spoustu zábavy.
  • Rozpis zápasů A týmu.

Sponzoring

Kategorie: O klubu

Všem zájemců a partnerům nabízíme možnost sponzoringu a podpory našeho klubu:

Dovolujeme si touto cestou oslovit případné sponzory.

Podnikatelům, firmám a jednotlivcům nabízíme možnost spolupráce s naším klubem nebo přímo s některým z našich týmů.

Připojte se k našim stávajícím sponzorům a pomožte vytvořit našemu klubu lepší podmínky pro reprezentaci města a prezentaci Vaší firmy.

Předem děkujeme za jakoukoliv podporu.

Co nabízíme:

• Pronájem reklamních ploch v celém Městském areálu na Podolí

• Sponzorské dary na základě darovací smluvy

• Reklama na našem webu

• Sponzorské nepeněžité dary

• Umístění Vašeho loga na dresy všech mužstev (dorost divize /Severní a Střední Čechy, žáci a muži / Středočeský kraj, přípravky celý okres Mělník

• Možnost pořádání sportovních a kulturních akcí v Městském areálu na Podolí

Partneři klubu