Dobré ráno, je úterý 14.7.2020, svátek má Jindřich, zítra Luboš

Memoriál Pavla BLAŽKA vítězně

Nadřazená kategorie: Týmy Kategorie: Starší přípravka U11

V sobotu  29.11.2014 se starší přípravka zúčastnila 1.halového turnaje této zimní sezóny v Roudnici nad Labem.

Turnaj nebyl příliš velký, pouze pět týmů, a tak kluci měli chuť hrát celou dobu. Celkem jsme měli k dispozici 9 hráčů, což při systému 4+1 nám dalo možnost točit dvě vyrovnané čtyřky. Hned v úvodu jsme se potkali s domácím týmem SK Roudnice. Hlavně ze začátku to bylo z naší strany nervózní a soupeř nás tlačil. Ale nebylo mu to nic platné a bylo jenom otázkou času, kdy ho zlomíme. Tady hra ještě spočívala na individuálních schopnostech hráčů a nebylo to moc o spoliupráci. Přesto bych chtěl vyzdvihnout nádherně trefený přímák Filipa.

FC Mělník - SK Roudnice   4:0    (Filip 2x, Ondra, Karel)

V dalším zápase jsme hráli proti Sokolu Brozany. Ani tomu se proti nám nedařilo a tak nikoho nepřekvapilo, že zápas dostal punc jednoznačné záležitosti. Poděkování v tomto případě patří i trenéru soupeře, když rozhodil vlastního gólmana a pak několikrát střídal, když jsme rozehrávali rohy a nebo byli u míče v dostřelu branky.

 

FC Mělník - Sokol Brozany   4:0    (Tomáš 2x, Ondra, Filip)

Do třetice jsme se utkali s dalším domácím týmem, a to Slavojem Roudnice. Ten je ve své podstatě, "Béčkem" eskáčka a podle toho to i vypadalo. Takže když "Áčku" padla čtyřka, tak Slavoji byla Mikulášská nadílka ještě vstřícnější. A první dáreček si dali sami po dobře rozehraném rohu. Jeden jim tam taky přidal z dalšího úžasného přímáku Kryštof.

 

FC Mělník - Slavoj Roudnice   7:0    (vlastní, Karel 2x, Ondra, Tomáš, Kryštof, Tobiáš)

Poslední zápas to měli už chlapci na praku, vědomi si dobrého výsledného pořadí. Možná se v tom odrazila i změna v sestavě. Každopádně hned v první minutě jsme poprvé prohrávali. Vlastně to byl první gól, co jsme obdrželi. A ne poslední. Poslední byl opět soupeře. Ale mezi tím to byla exhibice, kdy góly padaly do prázdné branky.

 

FC Mělník - SK Štětí   6:2    (Karel 3x, Ondra 2x, Tomáš)

Tímto se stal s 12 body a celkovým skóre 21:2 tým Mělníka vítězem turnaje. Úspěch byl podpořen vyhlášením nejlepších hráčů, když jako nej brankář byl vyhlášen Aleš a nej střelec Karel. Nej hráče dali pořadateléhráči Sokola Brozany (podle mě jenom proto, aby všechno nebylo naše ;-D). Skóre daůších týmů bylo nízké a začínal nejvýše na pěti vstřelených brankách. Tímto bych chtěl chlapcům poděkovat za výbornou hru, nasazení po celou dobu a spolupráci na hřišti. Abych je ale nepřechválil, je pořád dost věcí, které jdou zlepšovat, např. komunikaci na hřišti...

 

Na závěr sestava:

Aleš, Karel, Ondra, Kryštof Š., Jindra, Filip, Tobiáš, Tomáš, Péťa.

Partneři klubu

msmt 1melnik 01 logost krajNadaceCEZ

lepkarnacz logo

Adresa

FC Mělník
Řipská 3378, Mělník 276 01

IČO: 27026213

Příspěvky:
č. ú.: 51-2741100227/0100

Variabilní symbol: R.č.